top of page

Attack triatlon - tímová štafeta (2. miesto) 2019

Sedem dní po jednom z dvoch vrcholov sezóny (Slovakman) som sa opäť prepol do závodného režimu. Nerád pretekám z týždňa na týždeň, ale tímový duch ma prinútil tentokrát urobiť výnimku. Po sobotnej skúsenosti môžem povedať, že Attack triatlon je najťažší a najkrajší horský triatlon na Slovensku. Overená zostava Tatiana Machajova vo vode, moja maličkosť v sedle bicykla a na hosťovanie prizvaný bežec John A. Červeň, určite nemala ambíciu len dokončiť....Takto som to celé videl ja :

V teplučkej Ružinej naša Tánička (ktorú nám závidel ešte aj moderátor pretekov) mohla zaplávať aj lepšie, ale prvá z vody aj tak nie je na zahodenie . Ak sa nemýlim, len traja muži ju tesne dokázali poraziť. (2,1 km - 33:55 - 1. miesto)


Cyklistika mala na 125 km prevýšenie 2800 alt a roviny by sa tu človek nedopátral. Pri mojich vrchárskych dispozíciách sa mi hlava točila už na štarte, ale bol som odhodlaný sa tentokrát popasovať aj s kopcami, aj so strmými zjazdmi a pre tím odovzdať na trati všetko. Až do Bystrej pod Srdiečko, to celkom odsýpalo (až na spadnutú reťaz v rozbitom zjazde), ale pomaly si nohy začínali spomínať na Piešťansky maratón a výstup na Srdiečko som si už veru neužíval. Napokon som to vylámal a KOM na tejto trati si veľmi vážim. Podpora na cyklistickej trati fungovala na +100 % a najväčší "prúšvih" tak ostal v aute ráno po pretekoch. (125 km - 4:15:30 - 1. miesto)Ako prvý vôbec sa teda na nie moc bežeckú bežeckú časť vydal John A. Červeň, ktorý napokon vedenie neudržal, ale aj tak dotiahol našu štafetu na krásne druhé miesto. Ďakujeme za výpomoc a veríme, že si ešte niekedy nejakú spoločnú akciu vystrihneme. ( 21 km - 2:53:14 - 2. miesto)


A ja potrebujem po tomto týždni definitívne troška zvoľniť...


MH

2 views0 comments

Comments


bottom of page