top of page
  • Writer's pictureTTDK

Žinčicový míting zlatým mítingom pre plavcov Triatlon Teamu Dolný Kubín

Updated: Aug 25, 2023

Dolný Kubín, 30.4.-1.5.2022


Tento víkend sme po dlhšej prestávke mali možnosť opäť zažiť atmosféru plaveckých pretekov na domácej pôde. Mestský plavecký klub Dolný Kubín organizoval podujatie, ktoré už niekoľko rokov nesie názov "Žinčicový míting" a bohatá účasť plavcov sľubovala výborné podmienky na zaplávanie svojich osobných rekordov v snahe ukázať sa súperom v čo najlepšom svetle.


Výborne si počas víkendu viedla Eva Mikulášová, ktorá valcovala s prehľadom aj staršie súperky a vyhrávala jednu disciplínu za druhou, teda podľa rozhodcov udeľujúcich medaile, "brala všetko rad radom". Nakoniec zo svojich šiestich štartov stála šesťkrát na zlatej pozícii.

Aj Kubovi a Táni sa podarilo svoje výkony premeniť aj na cenné kovy. Jakub Machaj stál na "bedni" 4x zo svojich štyroch štartov. Potešil sa však nielen z medailí, ale hlavne z toho, že sa opäť stretol s kamarátmi. Táňa Machajová si vyplávala jednu bronzovú priečku v disciplíne 100m voľný spôsob.

Ďakujeme aj skvelej kulise z balkóna, starým rodičom našich plavcov, bratrancom a sesterniciam, či kamarátom zo školy, ktorí mali príležitosť aj takýmto spôsobom objaviť krásu plaveckého športu.


Za krásne fotky ďakujeme Miroslav KlinerEva Mikulášová, 1.miesto


Jakub Machaj, 1. miesto


Tatiana Machajová, 3.miesto


ZM

4 views0 comments

Comments


bottom of page